Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

AFŞİNDER
Dernek Logosu Dernek Logosu

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Takip Edin Takip Edin

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@afsinder.org

AFŞİNDER DEN MUTLU AİLE SÖYLEŞİSİ

AFŞİNDER DEN MUTLU AİLE SÖYLEŞİSİ


defa gösterilmiştir
Seversek Mutlu Olabiliriz...


Kısa adı AFŞİNDER olan Afşin Eshab-ı Kehf Dostluk Kültür ve Çevre Derneği, yine farklıbir konu ve konuk ile Florya dernek merkezinde üyelerini bir araya getirdi.Eğitimci ? Yazar Dursun Ali TAŞÇI ?nın konuşmacı olarak katıldığı söyleşininkonusu ?Mutlu Aile? oldu.

Eğitim,Kültür ? Sanat, Değerler ve Ailenin önemi gibi bir çok konuda yaptığı farklıetkinlikler ile bilinen AFŞİNDER yine toplumun en küçük ve önemli yapı taşıolan Aile konusunu gündeme alarak, Mutlu Aile olmanın ip uçlarını yakalamayaçalıştı. Eğitimci ? Yazar Dursun Ali Taşçının konuşmacı olarak katıldığıprograma dernek üyeleri aileleri ile katıldı.

Hepimiz bir Ailenin parçasıyız?

Programöncesinde katılımcılara kokteyl ikram edildi. Sunuculuğunu Afşinder genelsekreteri Tarık Tahiroğlunun yaptığı program da açılış konuşmasını AfşinderBaşkanı Ahmet Ardıç yaptı. Ardıç konuşmasında dostluk kardeşlik ve kültürünbuluştuğu adres olan Afşinder de bugün yine hepimizi yakından ilgilendirenönemli bir konu için bir araya geldik. Hepimiz bir ailenin parçasıyız veberaber yaşamak durumundayız. Önemli olan bu hayatı daha başarılı ve mutlu halenasıl getirebiliriz, inşallah kıymetli hocamızdan bunların yöntemleriniöğreneceğiz. Desteklerinden dolayı Küçükçekmece Belediyemize ve tümkatılımcılara teşekkür ederiz.

Mutsuz mu olmak istiyorsunuz? Allahyokmuş gibi davranın?

Sonra kürsüye gelen Eğitimci ? Yazar Dursun Ali Taşçı ise ilk davet geldiğinde heyecanlandım.  Eshab-ı Kehf beldesine ait bir dernekte program yapmaktan ve sizle bir arada olmaktan çok mutluyum. Mutlu Aile konusu toplumun her kesimini ilgilendiren bir konu. Bugün sizlerle aslında hayat bilgisi dersi işleyeceğiz. Yaşanmışları daha mutlu hale nasıl getirebiliriz, eşler arasındaki ve çocuklarla olan münasebet nasıl olursa daha mutlu olunur konusunu dini ve beşeri ilişkiler açısından ele alacağız. Aslında mutluluğun formülü belli. Mutsuz mu olmak istiyorsunuz. O zaman Allah yokmuş gibi davranın, dedi. Yaşanmış hayat tecrübeleri ışığında mutlu olmak için o kadar çok sebep var ki, en başta sevgi geliyor. Ancak seversek mutlu olabiliriz dedi.

Programsonunda günün anısına Afşinder Başkanı Ahmet Ardıç, Eğitimci ? Yazar Dursun AliTaşçıya, Afşinder Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Köş Demir ise KüçükçekmeceBelediyesi Kültür Müdürlüğü Personeli Tubanur İnanç ?a plaket takdim etti.Toplu halde hatıra fotoğrafı çekildikten sonra katılımcılara Ramazan, İktisatve Şükür Risalesi hediye edildi.


RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0469

© 2009 afsinder.org

Tam Ekran